Wandelen, fietsen, speuren en winnen in Sint-Truiden

This activity is closed. View all new activities.

Gezinssport Vlaanderen, de sportdienst van de Gezinsbond, verwelkomt je deze zomer graag op haar jaarlijkse zomerzoektochten in Sint-Truiden. Te voet of met de fiets laten we je kennismaken met deze prachtige Limburgse stad. Van 3 juli tot en met 30 september kan er elke dag naar hartenlust gewandeld en gefietst worden langs een mooi uitgestippeld parcours.

700 boekjes verkocht

Praktisch

Target audience
0
For whom?
Iedereen

Vragen? Contacteer onze vrijwilliger

bonnenboekjes

We hebben enkele Gezinsbond korting bonnenboekjes beschikbaar van enkele andere regio's, nl. 15 boekjes van Gewest Gent en 15 boekjes van Midden en Zuid West-Vlaanderen (regio Kortrijk, regio Roeselare, regio Waregem). Gezinsbond Astene stelt deze graag ter beschikking van onze leden tegen de gezinsvriendelijke betaling van 1 Euro. Er is slechts een beperkt aantal boekjes, dus deze actie geldt ... zolang de voorraad strekt.
De boekjes zijn beschikbaar bij Hilde Brakeleirs, telefoon 09/386.48.85

Zin om te helpen?

Sofie vertelt over de vrijwilligers van de Gezinsbond. Over hun talenten, hun activiteiten, hun plezier en hun gedrevenheid.

Meer activiteiten